Jdi na obsah Jdi na menu
 


                                          hry-text


Obrazek

gta san andreas

velice známá hra RPG kde si můžete dělat skoro co chcete můžete krást auta mlátit
lidi,a také můžete chodit s ňákou holkou.na gta san andreas sou také ködy:


BAGUVIX-nesmrtelnost
ASNAEB-policice zruší pátrání po tobě
AEZAKMI-nikdy tě nebudou honit policajti
RIPAZHA-auta létají
IAVENJQ-mega úder
HESOYAM-získáš zdraví vestu a 250 dolarů.
KANGAROO-mega skok
EHIBXQS-můjdou po tobě samé holky
GUSNHDE-jezdí samá drahaá auta
WANRLTW-neomezená munice
MROEMZH-členové gengu jsou všude
BIFBUZZ-gengimají pod kontrolou ulicediablo 2

Obrazekdiabllo 2 je velice dobrá hra.v každém městě máte 6 těžkých úkolů.můžete mít ůrovňe a také ňáké kouzla je 5 hlavních postav kouzelnice,barbar,nekromant,amazonka a paladin.

toto je baal zlí cizinec který má v úmyslu ovládnout celí svět.
Obrazek


toto je archanděl přišel proto aby zabránil baalovi k ovládnutí světu.
Obrazek
úkoli na hru diablo 2 aby jste vědeli co máte udělat a nebýt zbytečne poblázněn.

1 město

1. Den of Evil 1. Den of Evil
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Akara
Odměna: 1 Skill Point

Z Rogue Emcampment jděte do lokace Blood Moor a najděte vchod do dungeonu Den of Evil. Zabijte zde všechny potvory včetně unikátní Zombie a vraťte se k Akaře pro odměnu.

2. Sister's Burial Grounds 2. Sister's Burial Grounds
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Kashya
Odměna: 1 Rogue zdarma a možnost najímání Rogue

Z Blood Mooru jděte do Cold Plains a odsud do lokace Burial Grounds. Zde na vás bude čekat Blood Raven, kterou musíte zabít. Střílí poměrně silné ohnivé šípy a dokáže oživovat nemrtvé. Vyplatí se nevšímat si nemrtvých a jít mlátit rovnou do Blood Raveny. Až ji zabijete, nemrtváci zemřou sami! Po bitvě můžete ještě prozkoumat Crypt a Mausoleum v podzemí. Dojděte ke Kashyi a vyzvedněte si Rogue.

3. The Search for Cain 3. The Search for Cain
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Akara
Odměna: Prsten od Akary a bezplatná identifikace Itemů do konce hry od Caina

Z Cold Plains se vydejte do Stony Field a najděte vchod do podzemní lokace Underground Passage. Hned v jejím 1. levelu nalezněte východ zpět do Dark Wood. Dark Wood prozkoumejte až narazíte na Tree of Inifuss (je u něj nepříjemný boss!) a sloupněte z něho kůru. Doneste jí Akaře, která vám ji přeloží. Vraťte se do lokace Stony Field a vyhledejte takové zajímavé velké kameny - Cairn Stones (opět je zde nepříjemný Lightning Enchanted boss!). Otevřete si pravým tlačítkem myši rozluštěný svitek a uvidíte v jakém pořadí máte aktivovat kameny. To také uděláte a otevře se vám portál do Tristramu. V Tristramu si dejte pozor na Griswolda a další bosse a uprostřed vesnice osvoboďte Caina z jeho klece. Nahoře můžete nalézt Wirt's Body, ze kterého vypadne celkem dost zlata a Wirt's Leg (tu ale teď nepotřebujete). Vraťte se pokecat s lidmi ve městě.

4. The Forgotten Tower 4. The Forgotten Tower
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Dostanete po přečtení knihy Moldy Tome ve Stony Field, nebo při nálezu samotné věže
Odměna: Poklady u Countessy

Jděte do lokace Black Marsh vedle Dark Woodu a najděte zde věž (Tower). Probijte se přes všech 5 levelů kobek pod věží (v každém čeká Unique potvora nebo Champion) až nakonec, kde čeká Countess. Zabijte ji a posbírejte si poklady z truhly a místností vedle.

5. Tools of the Trade 5. Tools of the Trade
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Charsi
Odměna: Imbue - vylepšení normální Item na Rare Item

Z Black Marsh jděte přes Tamoe Highland do Outer Cloisteru a odsud do Barracks. Prohledejte celé Barracks dokud nenarazíte na Smithe, poměrně nepříjemného bosse. Dávejte si pozor především na jeho velký damage a vytáhněte si ho pryč od ostatních potvůrek. Po jeho smrti zajděte do místnosti, kde zaživa přebýval, a vyzvedněte si z podstavce Horadric Malus. Doneste ho Charsi a ta vám za to vylepší 1 obyčejný Item na Rare Item. Vyplatí se s vylepšením počkat na později, až budou k dispozici Exeptional nebo Elite Items s dobrými atributy!

6. Sisters to the Slaughter 6. Sisters to the Slaughter
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Deckard Cain
Odměna: Itemy z Andariely a postup do 2. aktu

V Barracks najděte vchod do Jail level 1. Projděte až do levelu 3, ve kterém je východ nahoru do Inner Cloisteru. Odtud vede jediná cesta do lokace Cathedral. V ní na vás čeká Unique Bone Mage jménem Bone Ash, jež střílí jedovaté střely. V rohu naleznete vchod do Catacombs level 1. Probijte se až do levelu 4 a vyčistěte si první 2 místnosti od všech potvor. Než otevřete mohutná vrata, zajděte si do města a připravte se na bitvu s Andariel. Vyplatí se celý 1 sloupec opasku zaplnit Antidote Potions, protože asi jediné, co vám na Andariel může vadit, jsou její jedové útoky. Poté se vraťte dolů, vykouzlete Town Portal a otevřete vrata. Stůjte na místě a zabíjejte potvory, dokud neuvidíte Andariel, před kterou zdrhněte trochu dál, aby šla pokud možno sama. Poté se do ní pusťte a zabijte ji. Seberte Items a poklady a pokecejte ve městě s Warrivem, jež vás vezme do 2. aktu!

2 město

1. Radament's Lair 1. Radament's Lair
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Atma
Odměna: Snížení cen u obchodníků

Z Lut Gholeinu jděte do Sewers. Jsou zde 2 vchody, jeden u Greize a druhý v přístavu těsně nad vodou. Probijte se do 3. levelu a tam najdete Radamenta - velkou mumii, která umí oživovat mrtvoly. Vytáhněte si všechny kostlivce dostatečně daleko od Radamenta a tam je zabijte, aby je nemohl oživit. Zabít samotného samotinkého Radamenta by už poté neměl být takový problém. Po jeho smrti nezapomeňte vzít Book of Skill, která vám po přečtení přidá 1 Skill Point, a Horadric Scroll, kterou ukážete Cainovi. Běžte pokecat s Atmou.

2. The Horadric Staff 2. The Horadric Staff
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Cain po přinesení Horadric Scroll (z truhly u Radamenta)
Odměna: Vstup do Tal Rasha's Burial Chamber

Z Lut Gholeinu se vydejte přes Rocky Waste do Dry Hills. Najděte vchod do Halls of Dead a ve 3. levelu zabijte bosse a seberte Horadric Cube (více informací o této zázračné věcičce naleznete zde). Z Dry Hills pokračujte do Far Oasis, kde je vchod do Maggot Lair. V levelu 3 je obří larva se svými pochopy (=velice nepříjemný boss!). Po tuhé bitvě seberte z truhly Staff of Kings, vylezte opět nahoru a jděte přes lokaci Lost City do Valley of Snakes. Vstupte do Claw Viper Temple a vybijte 1. level. Ve 2. levelu zabijte Lightning Enchanted bosse, klikněte na Serpent Altar (viz quest 3) a seberte Viper Amulet. Vložte do Horadric Cube Staff of Kings a Viper Amulet a zmáčkněte Transmute. Tímto jste získali Horadric Staff. Z Canyon of the Magi vstupte do Tal Rasha's Tomb, která je označena správným symbolem (symbol je napsán ve vašem Quest Logu). Pokud jste vstoupili do správné kobky, naleznete někde v podzemí Orifice. Vložte do něj Horadric Staff, potvrďte zatržítkem a otevře se vám průchod do Tal Rasha's Burial Chamber (viz quest 6).

3. Tainted Sun 3. Tainted Sun
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Drognan po vstoupení do lokace Lost City
Odměna: Viper Amulet

V Claw Viper Temple pod Valley of Snakes statečně pobíjejte Claw Vipery až se dostanete do levelu 2. Tam na vás hned vybafne Lightning Enchanted boss, který je poměrně nepříjemný. Výborná taktika je Teleportovat se, Leap Attackovat nebo alespoň vyběhnout k Serpent Altaru, kde budete před ostatními kryti valem, takže na vás nemohou. Vy si poté v klidu kliknete na oltář (tak splníte quest a získáte Viper Amulet - viz quest 2 - a pojistíte se, kdyby vás náhodou zabili) a pak všechny zabijte, pokud možno z dálky. Běžte si pokecat s Jerhynem.

4. The Arcane Sanctuary 4. The Arcane Sanctuary
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Jerhyn po splnění questu Tainted Sun
Odměna: Symbol pravé Tal Rasha's Tomb

Po splnění questu Tainted Sun vám Jerhyn umožní vstup do sklepů pod palácem. Projděte tedy 2 levely Harem a 3 levely Palace Cellar. Uprostřed 3. levelu bude portál, kterým se dostanete do legendární Arcane Sanctuary. Můžete si zde posbírat nějaké experience - je jich tu dost. Na konci jedné z větví bude plošina se Summonerem (viz quest 5). Po jeho smrti si přečtěte Horazon's Journal, pomocí něhož dostanete symbol pravé Tal Rasha's Tomb. Vstupte do červeného portálu, jež vás dovede do Canyon of the Magi.

5. The Summoner 5. The Summoner
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Quest dostanete, když se přiblížíte k plošině se Summonerem
Odměna: Portál do Canyon of the Magi

Přistupte k plošině a v mezích možností si vytáhněte potvory pryč a zabijte je. Pak se snažte vyhýbat kouzlům a několika údery Summonera skolte. Přečtěte si Horazon's Journal a vstupte do červeného portálu.

6. The Seven Tombs 6. The Seven Tombs
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Jerhyn
Odměna: Itemy z Duriela a postup do 3. aktu

Vstupte do pravé Tal Rasha's Tomb označené symbolem z Horazon's Journalu (viz quest 4). Vložte do Orifice Horadric Staff (viz quest 2) a otevře se vám průchod do Tal Rasha's Burial Chamber. Připravte se na velmi tuhou bitku s Durielem, otevřete Town Portal a vstupte. Začněte bušit do Duriela, běhejte a doléčujte se. Pravděpodobně několikrát zemřete, takže to nevzdávejte a hlavně si vždycky otevřete Town Portal! Když konečně Duriela dostanete, seberte Itemy a jděte do další místnosti, kde naleznete Archangela Tyraela. Pokecejte s ním, jděte do města promluvit s obyvateli a nakonec s Meshifem, který vás převeze do 3. aktu.

3 město

1. The Golden Bird 1. The Golden Bird
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Quest dostanete po sebrání Jade Figurine
Odměna: Lektvar +20 Life

Z Kurast Dock vyjděte do Spider Forest. Vesele se probijejte lokací, dokud nenarazíte na Unique nebo Champion potvoru (ve Spider Forest nebo Spider Cavern, ne dál!), ze které vypadne Jade Figurine. Poté pokecejte s Cainem a následně s Meshifem. Dá vám The Golden Bird, o níž si opět pokecejte s Cainem a poté běžte k Alkorovi. Ten si sošku vezme a při dalším pokecu vám dá Potion of Life. Pravým klikem ji vypijte a dostanete permanentně +20 na Life!

2. Blade of the Old Religion 2. Blade of the Old Religion
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Hratli
Odměna: 1 magický prsten a 1 Ironwolf zdarma.

V lokaci Flayer Jungle najděte vedle vesnice Pygmejů (je zde také vchod do Flayer Dungeon - viz quest 3) podstavec jménem Gidbinn. Zabijte všechny potvory poblíž a poté podstavec aktivujte. Kousek od vás by se měla potulovat skupinka Flayerů s bossem, kterou samozřejmě zabijete. Z hlavního bosse vypadne dýka Gidbinn. Seberte ji a doneste Ormusovi. Ormus vám dá magický prsten a Asheara jednoho Irowolfa zdarma.

3. Khalim's Will 3. Khalim's Will
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Deckard Cain
Odměna: Otevření cesty do Durance of Hate

Ve Spider Forest najděte vchod do Spider Cavern. Lokaci Spider Cavern vybušte, je zde pavoučí boss, u kterého leží truhla. V truhle naleznete Khalim's Eye. Pokračujte přes Great Marsh do Flayer Jungle. Najděte vesnici Pygmejů, ve které bude vchod do Flayer Dungeon (je zde také Gidbinn - viz quest 2). Probijte se do 3. levelu, zabijte Unique Flayer Shamana a z truhly seberte Khalim's Brain. Vaše další cesta vede z Flayer Jungle přes Lower Kurast až do Kurast Bazaar. Najděte vchod do Sewers a vstupte. V levelu 1 se musíte dostat k poklopu (je u něj Cold Enchanted boss), který otevřete a dostanete se do levelu 2. Zde seberte z truhel poklady a Khalim's Heart. Už vám chybí pouze 1 část Khalim's Willu a ta se nachází v lokaci Travincal. Dostanete se tam z Kurast Bazaaru přes Upper Kurast a Kurast Causeway. Zabijte 3 Unique Council Memebery (viz quest 5), kteří na vás čekají v chrámu na konci lokace. Seberte poklady a Khalim's Flail, která vypadne z jednoho z Councilů. Vložte do Horadric Cube Khalim's Eye, Khalim's Brain, Khalim's Heart a Khalim's Flail, zmáčkněte Transmute a dostanete Khalim's Will. Vezměte Khalim's Will do ruky a několikrát bouchněte do Compelling Orbu (je tam, kde jste našli Councily). Otevře se vám cesta do Durance of Hate.

4. Lam Esen's Tome 4. Lam Esen's Tome
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Alkor
Odměna: 5 Statistic Points (body do vlastností)

Máte prozkoumat 6 chrámů, ale potřebnou knihu naleznete stejně jenom v Ruined Temple. Ten se nachází v Kurast Bazaaru. V podzemí zabijte poměrně velké množství rychlých Rogue s bossem a z podstavce seberte Lam Esen's Tome. Doneste ho Alkorovi a dostanete 5 Stat. Pointů rozdělitelných do vašich vlastností.

5. The Blackened Temple 5. The Blackened Temple
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Ormus
Odměna: Khalim's Flail a poklady z Council Memberů

Jděte do Travincalu a vyčistěte ho celý od potvor kromě hlavního chrámu vzadu uprostřed a aktivujte si waypoint. V chrámu se nacházejí 3 Unique Council Memberové a nějací jejich přisluhovači. Jsou to HODNĚ tuzí bossové (do patche 1.08 jedni z nejtužších ve hře, a to hlavně na nightmare a hell), takže se dobře připravte. Přibližte se k chrámu a vytáhněte pokud možno 1 Unique Councila. Zabijte nohsledy a pak samotného bosse, přičemž si dejte pozor na jeho nechutné doléčování, pomocí kterého si může polomrtvý doplnit život zpět na max. Není nic horšího, než když půl hodiny rubete 1 Councila, už mu stačí tak 2 rány a on se vyléčí! Proto ho zabijte tak rychle, jak to jen jde (nebo spíše nejde :-)). Stejným způsobem pošlete pod kytičky i zbývající 2 bosse. Nakonec seberte poklady ze země a pokecejte s Ormusem.

6. The Guardian 6. The Guardian
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Ormus
Odměna: Itemy z Mephista a postup do 4. aktu

Až rozbijete Compelling Orb pomocí Khalim's Willu (viz quest 3), vstupte do Durance of Hate. Projděte přes 1. a 2. level (waypoint!!!) do 3. levelu. Jsou zde 3 Unique Council Membeři, stejně tuzí, jako ti v Travincalu (viz quest 5). Jděte tedy co nejvíce přitisknutí k dolnímu okraji mapy a zabijte Vampiry tak, aby si vás nevšiml první Council. Poté si připravte Town Portal a nalákejte 1. Councila. Až do verze 1.07 byl Lightning Enchanted a na hell byl naprosto šílený i s Resist Lightning na MAX! V novějších verzích už není tak hrozný, ale dokáže vám pořádně zatopit. Po jeho smrti jděte dál. Cesta se rozdvojí. Můžete si vybrat jakoukoli z větví, na každé potkáte ještě jednoho Councila. Toho také zabijete. Na konci mapy poté trůní Mephisto (a možná ještě pár Vampirů, které přednostně rozsekáte), takže vykouzlete Town Portal a pusťte se do něj. Není zase tak nebezpečný, jak vypadá. Za kouzelné postavy se snažte neustále vyhýbat kouzlům a posílat na něj svojí magii, za bojové postavy jděte přímo na něj a až budete mít nedostatek životů, zdrhněte se doléčit za nějakou zeď nebo do města. Po Mephistově smrti seberte Itemy (nezapomeňte hlavně na Mephisto's Soulstone!), jděte pokecat s lidmi ve městě, a pak se vraťte do Durance of Hate level 3 a vstupte do červeného portálu uprostřed mapy. Po efektní animaci se ocitnete ve 4. aktu.

Jelikož Councilové v Durance of Hate nedělají dobře asi nikomu (stačí, že jste museli zabít ty v Travincalu), je zde jeden tip, jak se vyhnout souboji. Dostaňte se doprostřed mapy a vykouzlete si Town Portal. Pak si vytáhněte nepříjemné Councily, se kterými nechcete bojovat, až ke vchodu do Durance of Hate level 2, rychle vylezte nahoru a doběhněte k waypointu. Waypointem jděte do města a odsud Town Portalem zpět do Durance of Hate level 3. Tak budete mít volnou cestu k Mephistovi, jen si musíte dát pozor, abyste se neopatrností nedostali zpět ke Councilům, kterých jste se tak těžko zbavovali!

4 město

1. The Fallen Angel 1. The Fallen Angel
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Tyrael
Odměna: 2 Skill Pointy

Z Pandemonium Fortress jděte přes Outer Steppes do Plains of Despair. Najděte Izuala a zabijte ho. Je celkem slabý, stačí se zbavit potvor okolo a poté ho začít rubat a občas odběhnout. Po jeho smrti pokecejte s duchem (Izual's Spirit) a jděte k Tyraelovi pro sladkou odměnu.

2. The Hellforge 2. The Hellforge
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Deckard Cain
Odměna: Gems z Hellforge a volná cesta do Chaos Sanctuary

Opusťte Plains of Despair a přes City of the Damned dojděte do River of Flames. Přibližně v polovině mapy si u anděla Hadriela aktivujte waypoint a za něj zatím nechoďte. V první polovině lokace naleznete Hellforge, kterou hlídá nepříjemný boss jménem Hephasto the Armorer. Je celkem rychlý a hlavně je Cursed, takže vás svým poměrně velkým damage může dostat tak na 1 či 2 rány, což je velmi nepříjemné pro postavy bojující nablízko. Jedinou útěchou je snad to, že má poměrně málo životů. Takže běhejte (hodí se nějaké Stamina Potions do zásoby) a trpělivě ho kousejte. Po jeho smrti seberte Hell Forge Hammer, jež z něj vypadl, a běžte ho do města identifikovat. Poté se vraťte k Hellforge a vybijte zbylá monstra. Kliknutím na Hellforge na ni položíte Mephisto's Soulstone (musíte ho mít v inventáři!). Poté vezměte Hell Forge Hammer do ruky a několikrát s ním udeřte do Hellforge. Seberte vypadlé Gems a běžte si pokecat s Cainem.

3. Terror's End 3. Terror's End
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Tyrael
Odměna: Itemy z Diabla a postup do 5. aktu

Od waypointu v River of Flames pokračujte dále přes plošiny na lávě až ke vchodu do Chaos Sanctuary. Je zde hodně nepříjemných potvor navíc krytých Oblivion Knighty, což jsou pěkné svině, takže si dávejte pozor. Až se dostanete k lávovému bazénku uprostřed Chaos Sanctuary, cesta se rozdělí do tří větví. V pravé a levé větvi jsou vždy po 2 Seals, ve větvi vedoucí rovně je pouze 1 Seal. K přivolání Diabla potřebujete otevřít všech 5 Sealů. Nejprve si tedy všechny větve vyčistěte od potvor, nad lávovým bazénkem si udělějte Town Portal a poté se vydejte do větve vedoucí přímo. Otevřete Seal a poblíž se objeví skupina Oblivion Knightů s bossem. Rychle se snažte proběhnout mezi celou jejich skupinou zpět k Town Portalu, abyste při případné smrti neměli takové problémy, a poté je opatrně a postupně všechny zabijte. Následně se vydejte do levé větve. Otevřete 1 Seal a měla by se objevit skupinka Storm Casterů s bossem. Pokud se neobjeví, otevřete i druhý Seal. Bosse a přisluhovače samozřejmě zabijete. Stejný postup použijete i v pravé větvi, kde se objeví skupinka Venom Lordů s bossem. Jen si dejte pozor, pokud jste už otevřeli 5. Seal, nechoďte blízko k lávovému bazénku (čeká tam Diablo) a zabijte Venom Lordy ve výběžku. Po dokončení krvavé prácičky otevřete všechny dosud neotevřené Sealy a připravte se na bitvu s Diablem. Budete docela dost běhat, takže se vyplatí hodit do inventáře pár Stamina Potions, a hlavně si dejte do opasku dostatek Health a Rejuvenation Potions (kouzelníci i Mana Potions). Poté se vraťte dolů a vykouzlete si Town Portal v jedné z postraních větví. Diablo by měl čekat uprostřed lávového jezírka, takže za ním dojděte a začněte ho rubat, jak nejvíce můžete. Měli byste se vyhýbat všem kouzlům, ale až uvidíte, že Diablo kouzlí Red Lightning Attack (takový jazyk červených blesků), začněte rychle zdrhat. I chvilkový pobyt v takovýchto blescích vám zajistí poměrně nechutnou a jistou smrt, což by se vám určitě nelíbilo! Až Diabla zabijete, seberte Items, pokecejte s Tyraelem a vstupte do portálu, který vám otevřel. Po 2 animacích se ocitnete v 5. aktu.


5 město

1. Siege on Harrogath 1. Siege on Harrogath
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Larzuk
Odměna: Socket do zvolené zbraně

Opusťte Harrogath a vydejte se bránou do lokace Bloody Foothills. Zde si dejte pozor hlavně na katapulty, které pečlivě likvidujte - jejich střely vám dokáží na vyšší obtížnosti pěkně zatopit. Probijte se až na konec mapy, kde najdete unikátní potvoru Shenk the Overseer. Zabijte ji a vraťte se do města pokecat s Larzukem. Můžete si u něj dát Socket do jakékoli zbraně, která ještě žádný Socket nemá a může ho mít (je to podobné Imbue v 1. aktu u Charsi, můžete počkat a vložit si Socket až do zbraně, kde ho opravdu potřebujete). Pokud budete mít štěstí, dostanete na vyšší obtížnosti i více Socketů, nikdy ale větší počet míst, než je maximum u zvoleného předmětu.

2. Rescue on Mount Arreat 2. Rescue on Mount Arreat
Obtížnost: lehká
Quest vám zadá: Qual-Kehk
Odměna: 3 Runes a možnost najímání barbarů

Z Bloody Foothills jděte do Frigid Highlands. V jednotlivých pevnostech rozmístěných po celé lokaci najděte celkem 3 ohrady s uvězněnými barbary (na mapě se zobrazí bíle). U každé ohrady rozbijte dveře, čímž barbary pustíte ven a oni se portálem dostanou do města. Při potyčkách si dávejte pozor na Barricaded Tower, do kterých mohou naskočit malí Impové a pak na vás pouštět Inferno. Po osvobození všech barbarů z 3 ohrad se vraťte ke Qual-Kehkovi pro odměnu.

3. Prison of Ice 3. Prison of Ice
Obtížnost: středně těžká
Quest vám zadá: Malah
Odměna: Scroll of Resistance, Rare předmět z třídy vaší postavy a portál do Nihlathak's Temple

Z Frigid Highlands pokračujte přes Arreat Plateau do Crystalline Passage, kde naleznete waypoint a vchod do Frozen River. Ve Frozen River se objevují nové typy nemrtvých potvor, které když zabijete, mohou po chvíli zase vstát jako živé, a tak jsou vlastně nesmrtelné. Vyplatí se je jednou zabít, dále si jich nevšímat a rychle si klestit cestu dál. Ve Frozen River se probijte až k Frozen Anye, u které čeká boss Frozenstein. Po jeho smrti si s Anyou promluvte a ve městě si pokecejte s Malah. Dá vám Malah's Potion. Vraťte se k Anye a opětovným pokecem ji pomocí Malah's Potion rozmrazíte. Vraťte se do města a pokecejte s Malah. Dá vám Scroll of Resistance, jež vám po přečtení pravým klikem přidá nastálo +10% Resist All. Pak zajděte k Anye. Daruje vám Class-Specific Rare Item (mohou ho používat pouze charaktery vaší třídy), jehož kvalita bude závislá na obtížnosti (Normal - Normal, Nightmare - Exceptional, Hell - Elite), a otevře vám portál do Nihlathak's Temple (viz quest 4).

4. Betrayal of Harrogath 4. Betrayal of Harrogath
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Anya
Odměna: Přidání vašeho jména k názvu zvoleného předmětu

Vstupte portálem, který vám otevřela Anya (viz quest 3), do Nihlathak's Temple. Zde leží na zemi několik zmíněných nesmrtelných nemrtváků, kteří se za chvíli probudí. Nejlepší taktika je rychle proběhnout dozadu do budovy, zabít bosse nebo několik z jeho přisluhovačů a až budete mít volnou cestu ke vchodu do Halls of Anguish, rychle tam vběhněte. Probijte se do Halls of Pain (je zde waypoint) a následně do Halls of Vaught. Na konci jednoho ze 4 výběžků mapy čeká Nihlathak, kterého musíte zabít. Umí se Teleportovat, rodit potvůrky, dýchat led a hlavně kouzlit Corpse Explosion. Až se vám stane, že náhle s Life na maximum zemřete tak, že ani nebudete vědět co vás zabilo, byla to právě Corpse Explosion. Nihlathak má pro toto kouzlo v okolí dostatek potvor a na hell obtížnost, kdy mají potvory většinou Life daleko přes 1000, tento útok rozdýchá jen velmi silný charakter. Zabránit Corpse Explosion může nekromancer, který bude kouzlit také Corpse Explosion, a tak nebude mít Nihlathak mrtvoly, na které by svojí Explosion zahrál. Hodí se také kouzelnice s Glacial Spikem, protože takto zabité potvory nezanechávají mrtvoly (nesmí mít ale Immune vůči Cold :-)). Ostatní se musí co nejrychleji na Nihlathaka natlačit a zabít ho. Naštěstí má málo Life. Po jeho smrti se vraťte do města a pokecejte s Anyou. Dovolí vám vybrat si jeden předmět, před jehož název dá vaše jméno (např. Paja's Ornate Plate je Ornate Plate mého nabušeného nekra Paji [to byl jen příklad :-)]). Stejně jako u Imbue questu v 1. aktu a u Add Socket questu můžete počkat, až najdete opravdu silný předmět.

5. Rite of Passage 5. Rite of Passage
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Qual-Kehk
Odměna: Experience a vstup do Worldstone Keep

Z waypointu v Crystalline Passage jděte přes Glacial Trail do Frozen Tundra. Dostaňte se až ke vchodu do Ancient's Way a vstupte. Vyhledejte waypoint a východ do lokace Arreat Summit. Tam si udělejte Town Portal a připravte se na velmi tuhou bitvu (a zvláště na hell i na několik smrtí...). Poté dojděte doprostřed kruhu ohraničeného 3 sochami - Ancients One. Přečtěte si Altar of Heavens a vychutnávejte si povídání, protože až zkončí, sochy oživnou ve 3 mocné barbary oplívající skilly Leap Attack, Whirlwind a Double Throw. Samozřejmě že k vám barbarové nebudou nijak přátelští a vy je budete muset zabít. A navíc je musíte zabít všechny 3 najednou. Pokud opustíte lokaci (ať už zemřete nebo zdrhnete), Ancients se vrátí zpět do soch a budete je muset znovu oživit pomocí Altar of Heavens. Tak hodně štěstí... Pokud se vám podaří je zabít, vrátí se zpět do soch, ale tentokrát ve zlaté barvě, a vám přibyde spousta Experience (1.000.000 na normal, 20.000.000 na nightmare a 50.000.000 na hell). Experince se vám přičtou pouze pokud máte na normal level alespoň 20, na nightmare 40 a na hell 60. Vstup do Worldstone Keep je volný!

6. Eve of Destruction 6. Eve of Destruction
Obtížnost: těžká
Quest vám zadá: Ancients
Odměna: Itemy z Baala, dokončení hry a přízvisko

Po smrti Ancients (viz quest 5) vstupte do Worldstone Keep level 1. Statečně se bijte, v levelu 2 aktivujte waypoint a v levelu 3 nalezněte vchod do Throne of Destruction. Celou lokaci vyčistěte od potvor dokud nedorazíte k Baalovi trůnícímu na svém trůnu. Po zabití všech potvor v této místnosti na vás bude postupně Baal vysílat 5 žlutých koulí, ze kterých se vyklube vždy skupinka potvor s bossem. Z první koule vypadnou Warped Shamani. Jsou celkem bez problémů. V další kouli jsou Greater Mummies a několik kostlivců. Na hell je boss Immune Poison and Magic, takže nekromancerům dokáže pěkně zatopit (musíte mít Revivy a Amplify Damage!). Další na řadě jsou Council Members s Lightning Enchanted bossem. Asi všichni vědí, jak jsou Councilové nepříjemní, takže si dávejte pozor. Ze 4. koule na vás vykoukne skupinka Balrogů, která moc nevydrží. A konečně 5. koule skrývá potvory Minion of Destruction, jež jste ještě nikde ve hře neviděli. Jsou celkem silní, ale dají se zabít. Když Baal uvidí, že jste mu všechny jeho mazlíčky zabili, zdrhne do Worldstone Chamber. Sesbírejte věci z Minionů, připravte se na bitvu a jděte za ním. Baal toho umí docela hodně - Teleport, rychlé doléčování, vyvolávání takových chapadel, jakýsi obrovský ledový hrot přes celou obrazovku, kouzlo vzhledově i účinkem podobné Diablovu Red Lightning Attack a vyvolávání svého dvojníka, pokud má málo životů. Kouzlům se snažte vyhýbat a zvláštní pozor si dejte právě na dvojníka. Dokáže jich zakouzlit i více najednou a nic nedokáže tak naštvat, jako když 5 minut usilovně mlátíte do Baalova dvojníka, zatímco sám Baal si vesele kouzlí na druhé straně lokace. Baal má poměrně málo Life, takže když se do něj pustíte a nenecháte ho doléčovat, zemře. Z jeho pomocníků, které jste zabili nahoře, vám zbylo mnoho lektvarů. Nebojte se je použít k vytvoření finálního náporu. Po Baalovo smrti seberte předměty a počkejte, až k vám přiletí Tyrael. Má pro vás připravené příjemné pochvalné ódy, takže je s hrdostí vyslechněte, běžte udělat poslední nejnutnější úkony do města a pak vstupte do portálu, který vám Tyrael otevřel. Po efektní animaci dostanete přízvisko a to je konec.world of warcraft

ObrazekObrazek
toto je world of warcraft.v této hře si musíte vybrat ¨nákou postavu a pak s ní jít do boje.je to pohled skoro očima akorát že jsou vidět záda postavy kterou jste si vybrali.tyto obrázky si můžete dát na polochu protože jsou na to stvořené.world of warcraft má jednu velikou podmíndu,world of warcraft můžete hrát jenom po internetu a taky po přímém spojení (přímé spojení je že můžete hrát s tím hráčem s kterym chcete nebo i víc hráču může být na přímém spojení).world of warcraft je velice náročná hra na počítač zabírá hodně místa na disku proto na této stránce si můžete stáhnout tuto hru jako demo-i jiné hry si tu můžete stáhnout jako demo.ale vra¨tme se k věci.v této hře máte úrovně a kouzla.taky si můžete kupovat a průběžně okovávat zbraně.taky můžete kupovat svitky které mají kouzla například: uzdravování,dopl¨nováni many,vskřísení (vskřísení znamená oživení),vyčarování ducha a také výbuch.

oblivion

oblivion je velice dobrá hra.v této hře si můžete dělat úplně co chcete ale je to bojová a starodávná hra (myslim tim že je to starodávná doba). v této hře si musíte na začátku hry vybrat svou postavu,můžete hrát za: ještěra,elfa,temného elfa,bílého elfa,člověka,orka a za tygra.u postav si také můžete vybrat barvu očí,jak chcete mít dlouhé vlasy,tvar vlasů,stáří,barvu pleti,jek chcete být zamračený,jak chcete být tlustý a jak chcete být hubený.pak jen stačí si napsat jméno postavy a potom jen se stačí pustit do hry.ve hře oblivion můžete jíst bylinky a taky musíte chodit spát a jíst aby jste neumřeli.klidně si můžete ulovit srnku,dejte si pozor na vlka!!!vlk je docela sílný.tato hra nemá mise,ale má velkou mapu a velký svět v kterém si můžete dělat co chcete-ale můžete plnit úkoly.ve hře oblivion jsou také příšery které jsou proti vám a nebo vy jste příšera.až se dostanete k bráně oblivion tak v té bráně to nebude už lehké.v bráně oblivon už jsou mnohem sílnější příšery než v krajině.

vietcong 2
vietcong je vojenská hra.vy bojujete proti vietcongu,to jsou čítrové.váš tábor je nujpek kde sídlí vaše parta vojáků: bronson,crocker,hormster,nhut a defort.vietcong de htát jako myse,trényng a jako multiplaer (multiplaer znapená více hráčů).multiplaer nemůžete hrát když máte verzi 1.00.

 

Na začátek by se slušelo napsat něco o našem vzniku. Bohužel naše choré mozky již dávno nejsou sto udržet souvislou myšlenku, natož aby si pamatovali jak to vlastně začalo. Náš klan si už neklade za cíl ovládnout naši PG ligu.Kdysi tomu snad bylo jinak, ale doba se mění a my nejsme profesionální hráči v tom pravém slova smyslu. Jsme nadšenci pro hru jako takovou, ať přináší porážky či slavná a dlouho opěvovaná vítězství. NSSQ* je o přátelství a pohodě, která se již dnes mezi klany moc nevidí. Na scéně PG ligy sekce VC jsme po boku několika málo klanu nejvytrvalejšími bojovníky. Ne ten kdo vyhraje bitvu, ale ten kdo bude stát na válečném poli jako poslední, je vítěz!!! A my budeme při tom, to si pište!

 

A naším herním nepřátelům, bych rád vzkázal, ať máš NICK jakýkoliv , minimálně jednou tě pošleme do pekla - tam totiž patříš!!!! a tady je něco pro vás: file:///C:/Documents%20and%20Settings/Lukas/Dokumenty/My%20Skype%20Received%20Files/lodusremix.mp3


zoo tycon 2

zoo tycon 2 má 3d pohled který má výhodu že je lepší než zoo tycon 1.v této hře můžete stavit ploty, ohrady prostě můžete postavit celé zoo do kterého choděj lidi se koukat na zvířata. je důležité udržet pořádek a aby se zvířata navzájem nesežrali.odtoho jsou tu uklízeči a zdravotníci (veterináři).pokud vypustíte zvířata /zviře/ na svobodu tak začne /začnou/ teroryzovat okolí, proto tu jsou ošetřovatelé (veterináři) aby ty zvířata zahnali spátky. samozřejmě že ošetřovatelé (veterináři) tu nejsou jenom proto aby zvířata zahnávali, jsou tu také aby se o ně starali.

the SETTLERS dědictví králů

the SETTLERS dědictví králůje nejznámější hra na celém světě.


The Settlers: Dědictví králů fakt bomba hra! máte 6 hrdinů a to sou: Dario, Erec, Ari, Salim, Poutník a Helias. můžete ale i nemusíte plnit mise ale když neplníte mise tak si raději dejte jednotlivou kde máte volný výběh (volnou hru kde si můžete dělat co chcete) a ješte tato hra je prodána po celém světě přes 5 miliónůkusů serie SETTLERS.taková hra je velice náročná pro začátečníky her RPG a strategijí. musíte stavět domi, farmy, prostě vše co potřebujete v boji a také nazapome¨nte že lidé, dělníci, horníci proctě všechny zaměstnanci u vás vám dávají daně.

vietcong

Steve R. Hawkins

Datum narození: 12.10.1939
Specializace: velitel týmu

Seržant první třídy Steve Hawkins se narodil ve Wilmingtonu v Severní Karolíně. Téměř rok strávil studiem ekonomie na Státní univerzitě Severní Karolíny, avšak rozhodl se odejít, částečně z osobních důvodů, částečně proto, že studium ho nebavilo. O několik měsíců později, v březnu 1960, nastoupil v Detroitu k U.S. Army. Hawkins rychle vystoupal po žebříčku hodností, a když byl v roce 1963 přeložen ke Zvláštním silám (Special Forces), měl již hodnost štábního seržanta. Jeho specializací byla zpravodajská činnost. Po absolvování výcvikového kurzu Special Forces ve Fort Braggu byl přeložen na Okinawu. Rok sloužil v Thajsku a pak ještě jeden ve Vietnamu, poté se vrátil zpět na Okinawu. O rok později byl na vlastní žádost přeložen zpět do Vietnamu, zpočátku jako instruktor do výcvikového tábora LLDB Rangers, později byl přeložen do základny Nui Pek jako náhrada za padlého zpravodajského důstojníka.

Thomas Bronson

Datum narození: 1.4.1940
Specializace: inženýr (ženista)

Thomas vyrostl v jedné chudé čtvrti v Detroitu a od 10 let žil prakticky na ulici. Neminuly ho ani problémy se zákonem, a tak se nakonec rozhodl vstoupit do armády. Po základním tréninku sloužil dva roky na různých postech a po dvou ostrých nasazeních, které přežil, byl vyslán k týmu A-216.

Inženýr (num pad 3) je specialista na demolice, člen týmu, který dokáže nejlépe zacházet s výbušninami. Kromě toho s sebou nosí zásoby munice pro zbytek týmu. Inženýr je užitečný, kdykoliv je třeba vyhodit něco do povětří, ale častěji od něj budete chtít střelivo. Někdy vám doplní střelivo z vlastní iniciativy, jindy si ho budete muset přivolat nebo přiběhnout až k němu a vzít si ho od něj sami.

Peter James Defort

Datum narození: 21.12.1944
Specializace: radista

P.J. Defort je odchovancem Air Force Academy, odkud vstoupil roku 1964 rovnou do armády. Na vlastní žádost byl brzy přeložen k Rangers a následně roku 1966 do Special Forces, kde se i nadále specializoval jako spojovatel v první linii.

Radista (num pad 4) vám zprostředkovává váš jediný kontakt se světem. Činí tak s pomocí vojenského rádia PRO-25, které nosí na zádech. Rádio budete používat, kdykoliv bude třeba spojit se s velitelstvím, přivolat dělostřeleckou podporu, vrtulník, který vás má dopravit zpět do základny, anebo když budete posílat hlášení o situaci (tzv. "sitrep"). Bez radisty byste byli odříznuti od svých, nemohli byste přivolat záchranu, posily ani odvoz, a proto je třeba chránit jeho život s nasazením všech dostupných prostředků. Pokaždé když bude třeba použít rádio ke komunikaci, objeví se vlevo dole ikonka. Tehdy zajděte ze radistou nebo si ho přivolejte a on vám podá sluchátko.

Joe Crocker

Datum narození: 17.5.1943
Specializace: zdravotník

Narodil se v San Francisku jako syn doktora a to se mu stalo osudným. Pokračoval ve šlépějích svého otce, avšak v roce 1963 vstoupil z osobních důvodů do armády. Po dokončení základního tréninku u něj byly rozpoznány určité přednosti a stal se z něj lékař v první linii.

Se zdravotníkem (num pad 2) je moudré být zadobře - žádný voják neví, kdy ho bude potřebovat. Zdravotník při sobě nosí základní zdravotnický materiál, chirurgické nástroje, obvazy a morfin. Součástí jeho práce je obíhat v palbě zraněné spolubojovníky a poskytovat jim okamžitou první pomoc, na které na bojišti často závisí životy. Zdravotník je svědkem hrůzných scén a je často vystaven nepřátelské palbě, když musí pro záchranu kamaráda riskovat život. Ve Vietcongu reaguje zdravotník na volání zraněných o pomoc. Nosí s sebou dostatek zdravotnického materiálu i pro dlouhé mise a je prvotřídně vycvičen v rychlém ošetřování ran způsobených kulkami, střepinami a podobně. Pokud je třeba, dřív nebo později sám přijde a vyléčí vás; pokud ovšem potřebujete jeho pomoc ihned, stačí jej zavolat.

C. J. Hornster

Datum narození: 18.1.1939
Specializace: kulometčík

Do armády vstoupil po vzoru rodinné tradice v roce 1957 jako dobrovolník. Základní trénink absolvoval v Nové Anglii ve Fort Williams, kde jeho nadřízení poznali, že má dobrý cit pro těžké zbraně. Jeho další působení bylo tedy jasné.

Kulometčík (num pad 5) budí respekt. Nosí s sebou kulomet M-60 (tzv. "svini"), což samo o sobě je úctyhodný výkon. K tomu je ještě celý omotaný nábojovými pásy. Jeho úlohou je obstarat kulometnou palbu při útoku i obraně a donutit jí nepřítele, aby se držel při zemi. Kulometčíkovi můžete přikázat, aby útočil nebo naopak se zakopal, ale v jistých situacích se bude stejně rozhodovat podle vlastního úsudku.

Le Duy Nhut

Datum narození: 21.8.1930
Specializace: stopař, průzkumník

Nhut, jak mu všichni říkají, se narodil v malém městečku Bao Loc a jako mladý bojoval proti Francouzům. Po válce vstoupil do ARVN (Army of the Republic of Vietnam) a dále do elitní jednotky LLDB (Luc Luong Dac Biet), odkud vedla jeho cesta přímo k U.S. Rangers.

Stopař (num pad 1) je pro úspěšné plnění misí nepostradatelný. Většina stopařů jsou rodilí Vietnamci z řad LLDB nebo CIDG (vietnamské jednotky vycvičené a vyzbrojené Američany), a znají proto výborně terén i zvyky a chování nepřítele. Úkolem stopaře není jen provést tým nepřehlednou džunglí, nýbrž i hledat pasti a skrytého nepřítele, který se možná někde chystá tým přepadnout. Pokud past přehlédne, bude on tím, kdo zakopnutím o drát spustí smrtící mechanismu, a pokud bude tým přepaden, bude stopař první na mušce nepřítele. Při cestě džunglí se vyplatí stopaře následovat. Pokud nejdete na dohled za ním, snadno se ztratíte. Pokud vyrazíte netrpělivě před něj, pravděpodobně skončíte po pár metrech s výkaly infikovanými bambusovými bodci v hrudi! Stopařova schopnost odhalit pasti je nepostradatelná - on je oči i uši týmu. Pokud je stopař poblíž, můžete mu rozkázat, aby pokračoval v cestě. V případě, že se stopař zastaví kvůli nějaké překážce, řekne vám o tom. V případě, že nepřítel je nablízku, stopař vás vyzve, abyste vedl jednotku do boje vy jako velitel.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář